Selle mängu jaoks peab Sul arvutis olema Adobe Flash Player tarkvara.
Get Adobe Flash Player

AutoTrac &
AutoTrac Universal

John Deere´i juhtimissüsteemid näitavad teed

Juhtimissüsteemidest saadav kasu on käega katsutav ja kohene - madalam kütusekulu, väetise ja kemikaalide hulga vähenemine. Sisendkulude vähenemine tähendab suuremat tootlikkust ja tulu.

15 aastat tagasi tuli John Deere turule esimese masinate juhtimissüsteemiga, mida  uuendatakse ja täiustatakse järjepidevalt. Ühelgi teisel tootjal ei ole pakkuda nii laia valikut juhtimissüsteeme kui John Deere´il. Alustades lihtsast mehhaanilisest ja lõpetades täielikult automatiseeritud lahendustega, igale ühele leidub sobiv lahendus. Juhtimissüsteemid sobivad kõikide tootjate masinatele. Kui teil on masinapargis erinevate tootjate masinad, ei peaks te sellepärast jätma kasutamata võimalust kulusid kokku hoida.

Integreeritud AutoTrac

Sirged sõidujooned ja pöörded täpseks AutoTrac’i abil.

Haara hiir ja pane end proovile! Sinu silmavaade võib olla kui tahes terav, aga sirgete joonte järgimine ja täpsete pöörete tegemine on siiski raske. Sama kehtib ka traktori juhtimise kohta, eriti pikkadel tööpäevadel. Automaatroolimisele jäävad alla ka kõige kogenumad juhid!
Helistage Stokker Agri spetsialistidele, et hankida endale AutoTrac. Koos StarFire 3000 vastuvõtja ja GreenStar või CommandCenter ekraaniga tagab integreeritud AutoTrac´i lahendus optimaalse juhtimistäpsuse.

  • Vähenevad sisendkulud tööjõule, väetisele ja kütusele
  • Suureneb juhi mugavus ja efektiivsus
  • Sõidujoone tabamine läheb kiiremaks
  • Töötada saab kehva nähtavusega oludes
  • Ühildub kõigi täpsustasemetega(SF1, SF2 ja RTK)
Uuri lähemalt

AutoTrac Universal

John Deere’i AutoTrac Universal on täielikult kohandatav.

John Deere’i AutoTrac Universal 200 tagab automaatroolimisega saavutatava tootlikkuse ja kulude kokkuhoiu kogu masinapargis – teisaldatav süsteem sobib ühtlasi John Deere’i vanema põlvkonna masinatele kui ka enamike teiste tootjate masinatele.

  • Lihtne ja kohandatav, paigaldamine võtab vaid mõne minuti
  • Hõlpsalt teisaldatav ühelt masinalt teisele
  • Saadaval kolme täpsustasemega (SF1, SF2 ja RTK)
  • Stokker Agri spetsialistid oskavad soovitada kõige optimaalsema lahenduse, mis vastab just teie vajadustele
Uuri lähemalt